Наша команда

Кононец Наталія Василівна

Керівник проекту: Кононец Наталія Василівна, доктор педагогічних наук, викладач вищої категорії,   викладач-методист, Трудова відзнака Міністерства аграрної політики та продовольства України “ЗНАК ПОШАНИ”. Дисципліни, які викладає:

  •  Електронна комерція
  •  Інформатика та комп’ютерна техніка
  •  Комп’ютерні технології в юридичній діяльності
  •  Основи інформатики та обчислювальної техніки
  •  Інформатика (цикл загальноосвітньої школи)
  •  Технологічна практика з комп'ютеризації виробництва
  •  Навчальна практика з інформатики та комп'ютерної техніки 
  •  Основи алгоритмізації та програмування

E-mail: natalkapoltava@ukr.net  або natalkapoltava7476@gmail.com  

Худолій Іван Іванович

Худолій Іван Іванович, голова циклової комісії, викладач вищої категорії,   викладач-методист, Трудова відзнака Міністерства аграрної політики та продовольства України “ЗНАК ПОШАНИ”. Дисципліни, які викладає:

  •  Інформаційні системи в фінансово-кредитних установах
  •  Інформаційні системи в оціночній діяльності
  •  Інформаційні системи на підприємстві
  •  Офісні системи та електронний документообіг
  •  Навчальна практика з інформатики та комп'ютерної техніки
  •  Навчальна практика з інформаційних систем
  •  Фізика та астрономія

E-mail: hudoliy_ivan@mail.ru 

Балюк Вікторія Олександрівна

Балюк Вікторія Олександрівна, магістр економічної кібернетики, викладач другої категорії. Дисципліни, які викладає:

  •  Захист інформації на підприємстві
  •  Інтернет-технології в інформаційній діяльності
  •  Інформаційна діяльність підприємства
  •  Управління інформаційними ресурсами
  •  Економічна кібернетика
  •  Інформатика та комп’ютерна техніка
  •  Технологічна практика з комп'ютеризації виробництва
  •  Навчальна практика з інформаційних систем

E-mailbaliuk_vika@mail.ua

 

Новіцький Сергій Броніславович

Новіцький Сергій Броніславович, завідувач відділення програмування Рівненського державного аграрного коледжу, викладач вищої категорії, викладач-методист. Дисципліни, які викладає:

  •  Операційні системи
  •  Організація комп'ютерних мереж
  •  Вступ до спеціальності
  •  Комп'ютерні мережі та телекомунікації

E-mailnovizkij@ukr.net 

Шиліна Вікторія Олександрівна

Шиліна Вікторія Олександрівна, голова циклової комісії дисциплін інформаційних технологій ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», викладач вищої категорії; викладач кафедри «Комп’ютерна інженерія» Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Дисципліни, які викладає:

  • Мікропроцесорні пристрої
  • Технічні засоби інтелектуальних систем
  • Експлуатація технічних засобів інтелектуальних систем
  • Комп’ютерна електроніка
  • Комп’ютерна схемотехніка
  • Архітектура комп’ютерів
  • Геометричне та графічне проектування
  • Тестування комп’ютерних засобів
  • Навчальні та технологічні практики

E-mail: viktoriya-shilina@yandex.ru

 

Яцків Любов Федорівна

Яцків Любов Федорівна, викладач спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії фундаментальних та спеціальних дисциплін спеціальності "Обслуговування програмних систем і комплексів" Стрийського коледжу Львівського НАУ

Дисципліни, які викладає:

  • Алгоритмізація та програмування
  • Комп’ютерні мережі
  • Організація баз даних та знань
  • Офісне програмне забезпечення
  • Навчальна практика з програмування
  • Навчальна практика з організації баз даних та знань
  • Навчальна практика з технології створення програмних продуктів
  • Керівник курсового проекту з програмування
  • Керівник виробничо-технологічної практики

E-mail: sdak@meta.ua